ANNELER GÜNÜ

Hiçbir özveriden kaçınmayarak bizleri büyüten annelerimizin önemini kelimelerle anlatmak, onların hayatımızdaki yerini tam olarak ifade edebilmek oldukça güçtür.

Tüm dünyada benimsenen Anneler Günü; annelere gösterilmesi gereken sürekli sevgi ve saygının, her yıl Mayıs ayının ikinci Pazarında daha bir güçlü vurgulanışı, anımsanışı olarak kararlaştırılarak kutlanmaya devam ediyor. Bu özel ve anlamlı günde annelerinize en güzel hediyeler için Madame Coco ilk akla gelen markalardan biri olacaktır. Gelin önerilerimize birlikte göz atalım 🙂

Bir Madame Coco markası olan Répertoire; Fransa’da üretilen el kremi, vücut losyonu, vücut balsamı, sıvı el sabunu ve katı el sabunundan oluşan yeni “Shea serisi” ile annenizi fazlasıyla mutlu edecek 🙂 El kremi, dudak parlatıcısı ve dudak kremi olmak üzere birbirinden etkileyici 3 ürünü bir arada sunan Macaron serisini ise, melekleriniz gün boyu yanlarından ayırmak istemeyecekler… Alternatif olarak taze kokularıyla ünlü Répertoire parfüm veya vücut spreyleri bakımlı annelere ferahlık verecek türden bir hediye olacaktır.

Sadece bir gün değil her gün hatırlanması gereken annelerinizi birbirinden şık ve göz alıcı çay fincanlarıyla mutlu ederek, çay saatinizi keyifli anılara dönüştürebilirsiniz.

Hafif formları ve göz alıcı tasarımları ile yaz gecelerinin vazgeçilmezi olan pikelerle annenize huzurlu uykular hediye edebilirsiniz 🙂 Renklerin pozitif gücünü yansıtan zarif desenlerinden gözlerini alamayacaklarına emin olun…

Şıklığın yansıması olan dekoratif aynalı tepsiler ile anneleriniz sunumlarına zarafet katacak… İster yemek masasında içerisinde çok şık fincan ya da çay takımları ile ihtişamlı görünümler oluşturabilir, ister orta sehpanın üzerinde en güzel çiçekler için çok şık sahneler yaratabilirler… Aynalı tepsi içerisine en güzel mumları koyarak, ışığın aynadan yansıması ile çok daha mükemmel ortamlar sergilemeleri de cabası 🙂

Bu özel günün yaklaşmasıyla birlikte anneler için olan hediye arayışlarında kararsız kalanların imdadına ise Madame Coco Hediye Kutuları yetişecek! Cezbedici ve şık kutulardaki hediye kartlarından belirli tutarlarda satın alabilir, dilerseniz kendi el yazınızla annenize özel bir not bile bırakabilirsiniz 🙂 Bırakın anneniz gönlünce alışverişin keyfini sürsün!

Kişisel bakım ürünlerinden dekorasyon ürünlerine, ev tekstilinden mutfak ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip Madame Coco, her hafta yenilenen ürün grupları ile annelerini ayrıcalıklı hediyelerle sevindirmek isteyenleri bekliyor.

Melek annenizi göz alıcı sürprizlerle sevindirmek için en güzel Anneler Günü hediyelerini Madame Coco mağazalarında ve www.madamecoco.com’da bulabilirsiniz!