ALOE VERA SERİSİNİN YENİ ÜRÜNLERİ

Günlük hayatta saçımız ve cildimiz birçok zararlı faktöre maruz kalıyor. Bu sorunlarla baş etmek için doğru ürünler kullanarak cildimizi ve saçlarımızı güçlendirebiliriz. Madame Coco’nun kozmetik markası Répertoire, doğanın kadınlara bahşettiği mucizelerin başında gelen aloe vera bitkisinden oluşan serisiyle cildinizin ihtiyacı olan bakımı sağlıyor.

Répertoire Aloe Vera Nemlendirici Jel, cilde mineral desteği sağlarken, içeriğindeki yüzde 99 aloe vera ekstresi ve arpa çimi ile zenginleştirilmiş formülasyonuyla gün boyu koruma sağlıyor. Jel kullanmayanlara Répertoire Aloe Vera Özlü Nemlendirici Maske ile yoğun bakım desteği sağlıyor.  Répertoire Aloe Vera Alum Taşı ile ter kokusundan doğal yöntemle kurtulurken, içeriğindeki mineral tuz kötü kokulara sebep olan bakterileri önlüyor.

Répertoire Aloe Vera Serisi’nin mucizevi etkilerinden daha fazla faydalanabilmeniz için seriye yeni ürünler eklendi. Yeni aloe vera ürünlerini birlikte yakından tanıyalım:

Aloe Vera Kolajen Anti-Aging Yüz ve Vücut Losyonu – 150 ml

Répertoire Aloe Vera Kolajen Anti-Aging içinde bulunan canlı aloe vera sayesinde cildinize esneklik sağlıyor. Hem yüzünüz  hem vücudunuz için kullanabileceğiniz losyon içerdiği aloe vera, kolajen, deniz suyu ve arpa ekstresi ile cildinizin elastik ve nemli görünmesine yardımcı oluyor. Yüzünüze ve vücudunuza masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Aloe Vera Yüz-Vücut-Saç Spreyi – 150 ml

Répertoire Aloe Vera Yüz, Vücut ve Saç Spreyi sizi baştan aşağı canlandırıyor. Aloe vera yaprağı ve lotus çiçeği ekstresi ile cildiniz daha yumuşak ve nemli bir görünüm kazanıyor. El değmeden anında nemlendirme sağlayan bu ürünü dört mevsim kullanabilirsiniz.

Yüzünüzde, saçınızda ve vücudunuzda kuruluk hissettiğinizde kullanabilirsiniz. Yüzünüze gözlerinizi kapatarak 20 cm uzaktan sıkabilirsiniz. Makyaj altı ve üstü kullanıma uygundur.

Aloe Vera Yüz Temizleme Köpüğü – 120 ml

Zengin, kremsi köpüğü ile Répertoire Aloe Vera Temizleyici Köpük makyaj kalıntılarını temizlerken aloe vera özü sayesinde cildinizi nemlendiriyor ve tazeliyor.

Yüzünüzü ıslattıktan sonra uygun bir miktar alıp, yüzünüze masaj yaparak uygulayın ve ardından bol su ile durulayın.

Aloe Vera Ekstreli Nemlendirici Jel – 120 ml

Tüpe konulmuş Aloe Vera Jel günlük hayatınızda rahatlıkla çantanızda taşıyabilmeniz için küçük boyutlarda üretildi.

Nemlendirici jel, içeriğindeki yüzde 99 aloe vera ekstresi ve arpa çimi ile zenginleştirilmiş formülasyonuyla serbest radikallere karşı koruma sağlıyor. Cildi pürüzsüzleştirir, hücre yenilenmesini destekleyerek kırışıklıkları azaltmaya ve yaşlanma etkilerini geciktirmeye de yardımcı olur.

Yüzünüze ve vücudunuza masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Madame Coco, ilhamını ve içeriğini Fransız bahçelerinden aldığı Répertoire ürünleri ile cildinizden evinize uzanan eşsiz bir bakım sunuyor. Répertoire ürünlerine www.madamecoco.com  internet adresinden veya Madame Coco mağazalarından ulaşabilirsiniz.