80/20 KURALI İLE EVİNİZDE YER AÇIN

Evinizi düzenlemenin tek bir doğru yolu maalesef yok. Siz hangi yolu seçerseniz seçin yaşam tarzınız, alışkanlıklarınız ve zevkleriniz etkilidir.

Evinizi düzenlemeye başlamadan önce kullanmadığınız eşyalarınızdan kurtulmanız gerekir. Hangi eşyanızı atıp, hangisini kullanmaya devam edeceğinize karar verirken daima 80/20 Kuralını hatırlayın!

Bu kurala göre çoğumuz sahip olduğumuz şeylerin sadece %20’sini kullanıyoruz. Etrafımızın ihtiyacımız olmayan birçok şeyle çevrili olduğunun farkına varabiliriz.

Örneğin; hayatımızın %80’inde giysilerimizin sadece %20’sini giyiyoruz.

Herkesin dolabı gözünde canlandı mı? 🙂 O halde tüm eşyalarımız için bu kuralı hatırlayalım ve kullanmadığımız eşyalarımızı elimizden çıkaralım. Belki ihtiyaç sahiplerine vererek daha faydalı bir şey yapmış oluruz.

Unutmayın, fazlalıklar dağınıklık yapar!

Madame Coco’nun farklı boyutlarda ve tarzdaki sepetleri kurtarıcınız olabilir. Çocuklarınızın oyuncaklarından, banyonuzdaki eşyalarınıza kadar evinizin her alanında düzen hâkim olacaktır.

Mevsimsel olarak kullandığınız eşyaları saklamanın en şık yolu hurçlarımız olacaktır. Madame Coco’nun farklı seçeneklerdeki hurçları ile kıyafet, yorgan gibi birçok eşyanızı saklayarak yerden tasarruf edebilirsiniz.

Madame Coco’nun ayarlanabilir bölmeli özelliğe sahip düzenleyici ürünleri ile mutfaktaki düzenden artık onlar sorumlu. Nereye yerleştireceğinizi bilemediğiniz yiyeceklerinizden mutfak eşyalarına kadar birçok alanda kullanım kolaylığı sağlar.

Madame Coco ayakkabı kutuları sayesinde ne kadar yer kazanacağınıza inanamayacaksınız. Kutulu ayakkabılarınızı istediğiniz şekilde dizerek yer tasarrufu sağlayacaksınız.

Kadınların olmazsa olmazı takılar ve makyaj malzemeleri… Günlük olarak kullanıldıkları için kolay ulaşılabilir olmaları çok önemlidir. Madame Coco’nun makyaj malzeme düzenleyicileri, piramit şekliyle pratik bir kullanım sunarken manken formundaki takı askısı ile kolyeleriniz ve diğer takılarınız birbirine karışmadan ahenkle asılı duracaktır.

Madame Coco’nun dekoratif kitap kutuları hem görüntüsüyle hem de kullanım şekliyle evinize işlevsellik katacak. Anahtar, gözlük gibi kolay ulaşmak isteyeceğiniz küçük eşyalarınız için güvenli bir liman olacak.

Sizler de şık ve pratik ürünlerle evinizi düzenlemek ve güzelleştirmek için aradığınız her şeyi Madame Coco mağazalarında ve www.madamecoco.com’da bulabilirsiniz.