SEVGİLİLER GÜNÜ

Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan çok özel bir gündür. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi’nin inanışına dayanan bu özel gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda “Aziz Valentine Günü” olarak bilinir. Valentine kelimesi, Batı medeniyetlerinde hoşlanılan kişi veya sevgili anlamlarında da kullanılır.

Günümüzde, bazı toplumlarda sevgililerin birbirine hediyeler aldığı, kartlar gönderdiği bir gün olarak kutlanmaktadır. 14 Şubat günü yaklaştığında çiftleri hediye alma heyecanı sarar… Sevgilisine en güzel hediyeyi almak isteyenler için Madame Coco’nun önerilerine birlikte göz atmaya ne dersiniz?

RÉPERTOIRE…

Fransa’da üretilen ve bir Madame Coco markası olan Répertoire parfümleri odunsu ve çiçeksi koku seçenekleri ile sevdiğiniz için çok romantik bir hediye seçeneği olabilir. Vücut losyonu ve duş jelinden oluşan Bay/Bayan parfüm setlerini mutlaka inceleyin deriz…

ŞIK BORNOZ SETLERİ…

Bir başka Sevgililer Günü alternatifi ise bay/bayan bornoz setleri olabilir. Banyo keyfinden sonra bile şıklığınızdan ödün vermeyin.

MUHTEŞEM HEDİYE SEÇENEKLERİ

Sevgili hanımlar, sevgilinize hediye alırken kendinizi de ihmal etmeyin. Zarif, şık ve uygun fiyatlara sahip çanta, panço ve kaliteli kozmetik ürünleriyle kendinizi şımartabilirsiniz. Keyifli bir Sevgililer Günü geçirmeniz dileğiyle 🙂